Ekonomi

Bankalardan ‘şeker’ gibi bayram kredisi

Birol BOZKURT

Ramazan Bayramı’nın yaklaşmasıyla birlikte bankalar bayrama özel kredi kampanyaları duyuruyor. Mart ayında Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu ihtiyaç kredisi üst limitini 70 bin TL olarak belirlemişti. Bu anlamda kampanyalar 50 bin ile 70 bin TL arasında sıkışıp kaldı. Tatil masraflarını karşılamak isteyen, Ramazan Bayramı’na hazırlanan ve acil nakit ihtiyacı olan tüketiciler de bankalara başvuruyor. Faiz oranları bankadan bankaya değişmekle birlikte krediler 3 ay ertelemeli olarak verilmektedir.

Garanti Bankası’ndan 50 bin TL’ye kadar 36 ay vade

Garanti BBVA, Ramazan Bayramı’na özel kampanya düzenleyerek bayram kredisi fırsatı sunuyor. Kampanya kapsamında 36 ay vade seçeneği ve düşük faiz oranı ile 50 bin TL’ye kadar bayram kredisi üstleniliyor. Kredi fiyatlarına ve vadelerine göre düşük faiz oranlarıyla sunulan kredi imkanı sayesinde vatandaşlar ihtiyaçları doğrultusunda nakit takviyesi alabiliyor.

İş Bankası’ndan 70 bin TL’ye varan kredi

İş Bankası 3.000 TL’den 70.000 TL’ye kadar kredi verileceğini açıkladı. Banka, mobil bankacılık üzerinden günün 24 saati kredi başvurusunda bulunma imkanı vermektedir. Başvurusunu banka aracılığıyla yapanlar da 100.000 TL kredi alma şansı yakalıyor. 70 bin TL kredi fırsatından yararlanmak isteyenler yüzde 1,95 faiz oranı ve 36 aya varan vade ile ödeme planı oluşturabiliyor. Bu durumda aylık 3.000 TL, 126.13 TL ve 70.000 TL kredi çeken vatandaşlar; aylık 2.942 TL taksit ödeyecek.

Akbank’tan 3 ay ertelemeli tatil kredisi

Akbank bayram kredisi için sizlere çeşitli seçenekler sunulduğunu duyurdu. Belgesiz ve imzasız Direkt Kredi kullanmak isteyenler mobil veya internet bankacılığı üzerinden başvuru yapabilirler. Bayram kredisi kampanyasının koşullarının müşteriye göre kredi fiyatı, vade süresi ve müşteri puanı gibi nedenlerle değişebileceğini açıklayan banka, müşterilerine 3 ay erteleme fırsatı da sunuyor.

Yapı Kredi’den avantajlı bayram kredisi

Yapı Kredi, müşterilerinin tatil ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olmak için Bayram Kredisi kampanyasını başlatmıştır. Kampanya kapsamında ödemelerin 3 ay erteleneceğini açıklayan banka, hem mobil hem de internet şubelerinden kredi sağlıyor. Ödemesiz dönem dahil 36 ay vade imkanı sunan bankanın kredi faiz oranları ve hesaplama süreçleri müşteriye göre değişmektedir.

QNB Finansbank kefilsiz bayram kredisi veriyor

QNB Finansbank, ilk müşterilerine kefilsiz ve evraksız 50 bin TL bayram kredisi vereceğini duyurdu. QNB Finansbank, Ramazan Bayramı’nda taşınabilir uygulama ile kefilsiz 12 ay vadeli 50.000 TL düşük faizli kredi kullandıracağını duyurdu. Banka ayrıca 70.000 TL kredi kullanmak isteyenlere %1,79 faiz oranı ve 24 ay vade ile kredi imkanı sağlamaktadır.

karacabeyajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu