Teknoloji

EA Sports UFC 5 Resmen Açıklandı: İşte Detaylar

 
Electronic Arts, EA Sports UFC 5’i PlayStation 5 ve Xbox Series için duyurdu. Oyun, 69,99 dolarlık standart ve 99,99 dolarlık Deluxe sürümleriyle birlikte 27 Ekim’de piyasaya sürülecek. Oyunun dijital ön siparişleri artık mevcut.
 
Oyunun her iki versiyonunda da farklı içerikler mevcut.
 
 
 
Standart sürüm, temel oyunu, iki alter egoyu, 30. yıl dönümü paketini, beş çevrimiçi Meslek Modu XP desteğini ve oynanabilir bir karakter olarak Muhammed Ali’yi içerir. Deluxe sürümde temel oyun, üç günlük erken erişim ve oynanabilir dövüşçüler bulunur; Mike Tyson, Fedor Emelianenko ve Muhammed Ali. Ek olarak Bruce Lee Paketi, dört alter ego, Origins Paketi, “30. yıl dönümü paketi ve beş çevrimiçi Meslek Modu XP desteği var.
 
EA Sports UFC 5, Frostbite oyun motoruyla geliştiriliyor ve olabildiğince gerçek bir dövüş deneyimi sunmaya hazırlanıyor. Frostbite motorunun gelişmiş işlem yetenekleriyle desteklenen favori dövüşçüleriniz artık sahnede daha gerçekçi.
 
Öte yandan oyunda yepyeni ve özgün bir hasar sistemi mevcut. Bu sistem sayesinde dövüşün yoğunluğunu ve stratejisini hissedebiliyorsunuz. Oyunda karakteriniz ile rakibi yanıltabilir, saldırılarını kesebilir ve kontra atak yapabilirsiniz. Yaptığınız her saldırı savunmanızı ve dayanıklılığınızı etkiler. Çok fazla darbe alırsanız devam edip edemeyeceğinize doktor karar verir.
 
Gerçekçi yapısıyla EA Sports UFC 5, 27 Ekim’de geliyor.
 
tanıtım fragmanı
 
 

yazihan-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu