Haber

Killa Hakan’ın Son Hali Sevenlerini Mutlu Etti! Ölümden Dönen Rapçinin Sağlığı Son Derece İyi Görünüyor

Ölümden dönen Killa Hasan’ın son görüntüleri ortaya çıktı! Covid-19’a yakalandıktan sonra komaya giren ünlü rapçi, ardından 2,5 ay ağır bakımda kaldı. Sağlık durumu hayranlarını endişelendiren 49 yaşındaki rapçi Killa Hakan’ın sağlık durumunun iyi olduğu görülüyor. Sefo ile yaptığı son paylaşım ve görüntüler hayranlarını sevindirdi. İşte Killa Hakan’ın son durumu, sağlık durumu ve o sosyal medya paylaşımları…

Hakan Durmuş ya da bilinen adıyla Killa Hakan, Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetmişti.

Covid-19 virüsüne yakalanan ve 1 ay komada, 2.5 ay yoğun bakımda kalan Killa Hakan’ın bağışıklık sistemi çökmüş ve tedavi süreci 4 ay sürmüştü.

Sevilen rapçi hasta olduğu günlerde arkadaşları onu hiç yalnız bırakmadı.

Hakan Durmuş komadayken onun için endişelenen arkadaşlarından biri de Ceza’ydı!

Killa Hakan’ın hastane odasından fotoğrafını paylaşan rapçi Massaka oldu.

Massaka paylaştığı hikayede

“Tanrıya çok şükür. Dualarımız kabul oldu. Herşey yolunda”.

Killa Hakan, Eylül ayında sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla sağlığının iyiye gittiğini duyurmuştu.

Gönderinin açıklamasında,

‘Merhaba millet. Uzun zaman oldu bir şey paylaşmadım. çok kötü günler geçirdim Tüm dualarınız ve desteğiniz için teşekkür ederim. Yavaş yavaş, sakin bir şekilde iyileşme yolundayım, bakalım nasıl gidiyor. Gelişmeleri paylaşacağım, sizi seviyorum. En önemlisi de sağlığın geri kalanı yalan ve mücadele devam ediyor.

Sefo, bu kez meslektaşı Killa Hakan’ı ziyaret etmek için Berlin’e gitti ve Killa Hakan ile bir Instagram hikayesi paylaştı.

Ünlü rapçi Sefo’nun sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf Killa Hakan hayranlarını sevindirdi. Bu paylaşım sayesinde sevilen rapçi Killa Hakan’ın sağlık durumunun iyi olduğu görüldü.

Killa Hakan’ın meslektaşı Sefo ile sosyal medyada paylaştığı hikayeye bir göz atalım!

Killa Hakan’ın Sefo’yu etiketleyerek paylaştığı hikaye sayesinde; Popüler rapçilerin Almanya’daki Türkler tarafından ‘Küçük İstanbul’ olarak da bilinen Berlin’in Kreuzberg semtinde olduğu öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu