Teknoloji

Star Wars Jedi: Survivor yönetmeni üçüncü bir oyun istiyor

 
Respawn tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan aksiyon macera oyunu Star Wars Jedi: Survivor henüz çıkmamış olsa da oyunun yönetmeni üçüncü bir oyun istediğini belirtmişti. Respawn Entertainment’ın direktörü Stig Asmussen, IGN ile yaptığı röportajda kendisinin ve grubunun dizinin geleceği hakkında konuştuğunu söyledi.
 
Cal Kestis’in hikayesi devam edecek mi?
 
 
 
Stig Asmussen, kendisinin ve ekibinin Cal Kestis’in hikayesinin uzunluğu ve bu hikayenin nereye varacağı konusunda birkaç istişarede bulunduğunu belirtti. Asmussen, “Fallen Order çıkmadan önce zaten ikinci oyundan bahsediyorduk. O yüzden bu tür şeylere çok önceden karar veriyoruz ve ona göre hareket ediyoruz.”
 
Asmussen şöyle devam etti: “Bu dizinin her zaman bir üçleme olmasını istemişimdir. Cal ve ekibini nasıl daha ileriye ve yeni yerlere götürebileceğimizi düşünüyoruz. Yeni bir oyuna başlarsak büyük ihtimalle Unreal Engine 5 oyun motoru ile geliştirilecektir. Şu anda geliştirilen Star Wars Jedi: Survivor, Unreal Engine 4 oyun motorunu kullanıyor.”
 
Asmussen’in üçüncü bir oyuna ışık tutan açıklamalarının yanı sıra serinin ikinci oyunu Star Wars Jedi: Survivor, 28 Nisan’da PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S için çıkış yapmaya hazırlanıyor. Yeni oyun, birlikte seyahat edebileceğimiz binekler ve hızlı seyahat gibi yeni özellikler içeriyor.
 
İkinci oyun henüz çıkmamış olsa da bu serinin bir üçleme olmasını ister miydiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu