Haber

Xslot

Xslot Para çekme kuralları ise sitenin sizlere sunmuş olduğu rahatlıkla işlem yapabileceğiniz bir seçenek olarak karşınıza çıkıyor. Üyelik bilgilerinizin doğru olması durumunda herhangi bir problem yaşamadan para çekme işlemi tamamlanıyor.

Bu aşamada sizden belge ya da evrak talep edilmiyor. Aynı zamanda para çekme işlemi yapmak istiyorsanız kullanıcı çekim yapmak için Aynı hesap üzerinden çekim yapması gerekmektedir. Talep oluşturduktan hemen sonra 15 dakika içerisinde sonuçlanmaktadır. Minimum para çekme talebiniz 25 TL olarak belirlenmiştir.

 

Xslot Giriş

 

Xslot Giriş Maksimum ise para çekme limiti 50.000 TL olarak sunulmaktadır. VIP üyelerin para çekme limiti ise değişiklik göstermektedir. Eğer 2 para çekme işlemi yapmak istiyorsanız, arasından en az bir saat geçmesi gerekiyor. Gece 12 ve sabah 9 arasında tek seferde 25.000 TL’ye kadar çekim yapabilirsiniz. Sabah 9 ile gece 12 arasında ise 50.000 TL’ye kadar çekim yapabilirsiniz. 24 saat içinde ise toplamda 1.000.000 para çekme işlemi gerçekleştirmek mümkün oluyor. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu